UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko kloce budują, może jakieś kamienice typu retrowersja. Czy dzisiejszych architektów i deweloperów stać tylko na taki styl? To jest patologia XXI wieku. Elbląg coraz bardziej staje się obrzydły.


Anuluj