UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko kloce budują, może jakieś kamienice typu retrowersja. Czy dzisiejszych architektów i deweloperów stać tylko na taki styl? To jest patologia XXI wieku. Elbląg coraz bardziej staje się obrzydły.
Tylko kloce budują, może jakieś kamienice typu retrowersja. Czy dzisiejszych architektów i deweloperów stać tylko na taki styl? To jest patologia XXI wieku. Elbląg coraz bardziej staje się obrzydły.