UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przychodzi deweloper do urzędu i to on rządzi. Mamy w Elblągu prywtne pastwiska 3maja, ten kawałek robotniczej, hetmańska i budynki widma wigilijna wiekżowa. Nie wspomnę o stanie ulicy 1 mają. Centrum miasta a to wygląda jakby nikomu nie zależało na wizerunku. Chwała się tym nowym pustostanem z kanałem i tylko tym mogą.