UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prawda. Ruchliwa ulica, widoki przepiękne, nic tylko okno w lato otwrozyć, hamak na balkon i relax... ze spalinami, hałasami wokół :) bravo za pomysł :D nawet tutaj blok wstawiaja? elegancko blisko do ZUS i... wolności :) a i pomodlić niedaleko; ) może seminarzysci wynajmą hehe