UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Biedne kobiety dały się zmanipulować, nie są w zwykłej Radzie, tylko specjalnym tworze - Rada Kobiet. Jak jakaś specjalna rada dla gorszych, słabszych obywateli. Jak klasa specjalna. Panie walczcie z tymi podziałami, tak jesteście kobietami macie lepsze predyspozycje do pewnych zajęć, mężczyźni do innych ale jako ludzie obywatele, intelektualnie jesteśmy równi, po co komu te podziały i specjalne twory. Rozumiem ubikacja, czy szatnia, ale rada.