UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Biedne kobiety dały się zmanipulować, nie są w zwykłej Radzie, tylko specjalnym tworze - Rada Kobiet. Jak jakaś specjalna rada dla gorszych, słabszych obywateli. Jak klasa specjalna. Panie walczcie z tymi podziałami, tak jesteście kobietami macie lepsze predyspozycje do pewnych zajęć, mężczyźni do innych ale jako ludzie obywatele, intelektualnie jesteśmy równi, po co komu te podziały i specjalne twory. Rozumiem ubikacja, czy szatnia, ale rada.


Anuluj