UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tania prowokacja. Osioł nie jeden też głosował na Batyra i podkreślam że nie oglądam tych tvzarublika i innych stacji. Szanowny prezydent jak zawsze jest ale tylko z nazwy. Głosuj sobie nawet na trzecia kadencję. Buahahahaha Jakie trzeba mieć smutne życie żeby pisać takie duperele i kocopoły jak wyborca z prawej strony


Anuluj