UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tania prowokacja. Osioł nie jeden też głosował na Batyra i podkreślam że nie oglądam tych tvzarublika i innych stacji. Szanowny prezydent jak zawsze jest ale tylko z nazwy. Głosuj sobie nawet na trzecia kadencję. Buahahahaha Jakie trzeba mieć smutne życie żeby pisać takie duperele i kocopoły jak wyborca z prawej strony