Wybrany wątek opinii
własnie dobrze że Karol Nawrocki wygrał a pisanie na niego i zaprzeczanie że ktoś go rpzepchnał to tania prowokacja i żałosne płaczenie z przegranej. Naród wybrał, wszyscy polacy wybrali Karola Nawrockiego i żadne głupie niemerytoryczne wpisy nieczego nie zmienia. Jakies pisanie po pseudo niby to ma być obraza? haha on i tak bedzie nadal panował i zarabiał a potem emeryutruka prezydenta dozywotnia, mówi wam to co? hahah a potem drugia i czwarta kadnecja a wam pozostaje dac minusa w komencie buhaha żałosne ale macie smutne zycie hahaha Nawrocki wygrał! prawda wyszła na jaw! Brawo! Kocham!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
O Boże! Poza tym wszystko w porządku? Może lekarz się by przydał.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0