UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu nieudacznicy z KO od 9 lat nie potrafią odbudować drewnianej kładki nad srebrnym potokiem w Bażantarni a wy oczekujecie od nich budowy wieży widokowej na górze Chrobrego? Lejtur zwany członkiem obiecał 16 lat temu wprowadzenie zielonej fali i do dziś się nie wywiązał z realizacji obietnicy wyborczej. Ta szarańcza prędzej coś zlikwiduje ( patrz wyciąg na Chrobrego) niż zbuduje.

Harleyem po bażantarni

Anuluj