UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu będzie taka kolej jak ten Wróblewskiego kameralny POrt... może za 100 lat chociaż też nie bo wtedy Elbląg to będzie totalna wieś.
Tu będzie taka kolej jak ten Wróblewskiego kameralny POrt... może za 100 lat chociaż też nie bo wtedy Elbląg to będzie totalna wieś.