UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu będzie taka kolej jak ten Wróblewskiego kameralny POrt... może za 100 lat chociaż też nie bo wtedy Elbląg to będzie totalna wieś.


Anuluj