UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@zwrotnicowy - A skąd wiesz, że się nie przeprowadzą? A jakby nawet zostali to oni nie b ed a zainteresowani, podwyzszania budzetu w Elblągu. No karta mieszkańca za Ch.. za nic nie jest zachechęcają, A niestety z uwagi, na to, że pracuję w Gdańsku, mogę mieć kartę Gdańską i tam odprowadzać podatki, a to ważne. Bo osłąbI W-M


Anuluj