UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie gadaj, ze z Elbląga, będziesz dojeżdżał do Tolkmicka, Fromborka, Braniewa, bo tam ludzie robią, za najniższą krajową! Lepszy kierunek na Gdańsk!


Anuluj