UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie gadaj, ze z Elbląga, będziesz dojeżdżał do Tolkmicka, Fromborka, Braniewa, bo tam ludzie robią, za najniższą krajową! Lepszy kierunek na Gdańsk!
Nie gadaj, ze z Elbląga, będziesz dojeżdżał do Tolkmicka, Fromborka, Braniewa, bo tam ludzie robią, za najniższą krajową! Lepszy kierunek na Gdańsk!