UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@zwrotnicowy - A skąd wiesz, że się nie przeprowadzą? A jakby nawet zostali to oni nie b ed a zainteresowani, podwyzszania budzetu w Elblągu. No karta mieszkańca za Ch.. za nic nie jest zachechęcają, A niestety z uwagi, na to, że pracuję w Gdańsku, mogę mieć kartę Gdańską i tam odprowadzać podatki, a to ważne. Bo osłąbI W-M