48
14.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To jest wstyd dla państwa polskiego, ze nie potrafi zlikwidować tego scamu. Jak mozna nie poradzić sobie z ewidentnym wyłudzaniem, gdzie na zdjęciu jest prezydent, wcześniej byl chyba też Obajtek, czy inni politycy. Wstyd! Zarówno dla pis jak i po. Jedni i drudzy nie potrafią sobie z tym poradzić.
Gerj (2026.01.14)

info

7  
  0
Kobieta jak kobieta a co na to PREZYDENT ???zawetuje
(2026.01.14)

info

4  
  2
Uwaga uwaga zbliza sie kolejny kataklizm, tym razedm marznace opady deszczy, nissanowe sluzby spia! Natychmiast poderwac emerytow z departamentu zarzadzania kryzysowego, miśka, jurija motorowke, taczki sz sola, piaskiem, lopaty i na miasto! Do roboty!
cypisek (2026.01.14)
@cypisek - Dlaczego tylko emerytów z departamentu zarzadzania kryzysowego ? Odśnieżać powinni wszyscy którzy biorą 13ki
A deficyt rośnie (2026.01.14)
@cypisek - Ten od łupieżu w sejmie ma doświadczenie, szybko by poodśnieżal i przynajmniej jakiś pożytek by był z wydanej na jego diety kasy.
Zorrro (2026.01.14)
a teraz prosimy zakute lby o teksty typ " po ip i numerze telefonu niech ich zlapiom" :) 😀
ferde (2026.01.14)

info

1  
  0
Dobre - zaufała wizerunkowi prezydenta. dobre.
(2026.01.14)

info

3  
  0
@Czytelnik 1 - Ćwok cie robił i nie dorobił
(2026.01.14)
W styczniu chodzą pp domach tacy co opowiadają historie o niebie i też każą sobie za to płacić
Tu jest Polska (2026.01.14)

info

2  
  2
Jak na Batyra to trudno chyba że wizerunek był Trumpa.
(2026.01.14)

info

1  
  1