48
14.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie przeszkadzajcie ludziom inwestować swoich oszczędności...
(2026.01.14)
@Jak dbosz, tak mosz - Słuszna uwaga. Przecież z tego żyje i reklamodawca i oszust. SCAMu pełno znajdę na Portelu non stop i wtedy można by napisać. Skuszona reklamą na Portelu nawiązała kontakt, wpłaciła i straciła XXX tys PLN.
(2026.01.14)
a podobno emeryci mają tak źle, a tu proszę 66 tys. ???? SKĄD???
(2026.01.14)

info

1  
  6
@zenekspodsklepu - O przestępcach z pis też się wiele mówi a ludzie dalej ich popierają
Grochem o ścianę (2026.01.14)
Dlaczego nie podaliście o którego prezydenta chodzi ?
Tajemnica poliszynela (2026.01.14)
Trochę kultury ćwoku
Czytelnik 1 (2026.01.14)
@Tajemnica poliszynela - Bo chodzi o 2godzinnego
Walczący z wężami (2026.01.14)
Od prezydenta z reklamy tak, ale to nie ta sama osoba co prezydent kraju
Szejk Ali (2026.01.14)
ja mam adblocka, żadnych reklam portela nie widzę :) i innych więc nic nie kupię ale nawet jakby dawali za darmo tez nie biore. Za darmo to nawet w mordkę nie dają :)
(2026.01.14)

info

3  
  0
@Tajemnica poliszynela - Jak się czują uczciwi Polacy ? Pisiory pewnie są dumne
Prawda pisiory ? (2026.01.14)