A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie przeszkadzajcie ludziom inwestować swoich oszczędności...
@Jak dbosz, tak mosz - Słuszna uwaga. Przecież z tego żyje i reklamodawca i oszust. SCAMu pełno znajdę na Portelu non stop i wtedy można by napisać. Skuszona reklamą na Portelu nawiązała kontakt, wpłaciła i straciła XXX tys PLN.
a podobno emeryci mają tak źle, a tu proszę 66 tys. ???? SKĄD???
@zenekspodsklepu - O przestępcach z pis też się wiele mówi a ludzie dalej ich popierają
Trochę kultury ćwoku
@Tajemnica poliszynela - Bo chodzi o 2godzinnego
Od prezydenta z reklamy tak, ale to nie ta sama osoba co prezydent kraju
ja mam adblocka, żadnych reklam portela nie widzę :) i innych więc nic nie kupię ale nawet jakby dawali za darmo tez nie biore. Za darmo to nawet w mordkę nie dają :)