UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@cypisek - Dlaczego tylko emerytów z departamentu zarzadzania kryzysowego ? Odśnieżać powinni wszyscy którzy biorą 13ki

A deficyt rośnie

Anuluj