UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@cypisek - Dlaczego tylko emerytów z departamentu zarzadzania kryzysowego ? Odśnieżać powinni wszyscy którzy biorą 13ki
A deficyt rośnie
@cypisek - Dlaczego tylko emerytów z departamentu zarzadzania kryzysowego ? Odśnieżać powinni wszyscy którzy biorą 13ki
A deficyt rośnie