UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest wstyd dla państwa polskiego, ze nie potrafi zlikwidować tego scamu. Jak mozna nie poradzić sobie z ewidentnym wyłudzaniem, gdzie na zdjęciu jest prezydent, wcześniej byl chyba też Obajtek, czy inni politycy. Wstyd! Zarówno dla pis jak i po. Jedni i drudzy nie potrafią sobie z tym poradzić.
Gerj