Wybrany wątek opinii
Uwaga uwaga zbliza sie kolejny kataklizm, tym razedm marznace opady deszczy, nissanowe sluzby spia! Natychmiast poderwac emerytow z departamentu zarzadzania kryzysowego, miśka, jurija motorowke, taczki sz sola, piaskiem, lopaty i na miasto! Do roboty!
Do moderacji
Odpowiedz
1
6
@cypisek - Dlaczego tylko emerytów z departamentu zarzadzania kryzysowego ? Odśnieżać powinni wszyscy którzy biorą 13ki
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@cypisek - Ten od łupieżu w sejmie ma doświadczenie, szybko by poodśnieżal i przynajmniej jakiś pożytek by był z wydanej na jego diety kasy.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1