UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest wstyd dla państwa polskiego, ze nie potrafi zlikwidować tego scamu. Jak mozna nie poradzić sobie z ewidentnym wyłudzaniem, gdzie na zdjęciu jest prezydent, wcześniej byl chyba też Obajtek, czy inni politycy. Wstyd! Zarówno dla pis jak i po. Jedni i drudzy nie potrafią sobie z tym poradzić.
Gerj