Wybrany wątek opinii
Państwo z dykty! Przy tak normalnych (gdzież im do tych, z 1978/79) opadach śniegu, to właśnie kolej powinna przejąć na siebie ciężar przewozów. Skoro tzw. "drogowcy", nie potrafią utrzymać przejezdności nawet głównych arterii. A tymczasem co? Takie samo dno! Ludzie kochani, przecież ktoś za to bierze pieniądze, aby wykonywać robotę, właśnie w takich sytuacjach. Absurd!
Do moderacji
Odpowiedz
31
12
@Gonić leftards - W zimę stulecia nie jeździły punktualnie pociągi a autobusy na długi trasach długo nie jeździły w ogóle. Pamiętam doskonale tego sylwestra, kiedy opady śniegu przysłoniły całkowicie widoczność. Nie pisz więc, o czymś, co jest Ci prawdopodobnie nieznane. Pewnie nie wiesz, że czasy kolei parowej dawno minęły i obecni pociągi poruszają się dzięki energii elektrycznej i wystarczy niewielkie oblodzenie trakcji i prąd nie dopływa i pociąg stoi.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@Gonić leftards - Jednak jesteś stęskniony za rozumem !
Tak było jest i będzie za sto lat, amen....
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Coś bardziej konstruktywnego? To jednak za trudne dla ciebie. Waśnie tym wpisem potwierdziłeś swoją klasę.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@pis to stan umysłu - O właśnie! Ale podział w główce musi istnieć. Nie prawdaż? I tak po zaszczepieniu tutaj wspomnianego, robią z nami co chcą. Nawet nie dopuszczasz do świadomości tego, że ktoś może to mieć zupełnie tam, gdzie słońce nie dochodzi. Twój podpis wyjaśnił wszystko. Tak trzymaj! I czuj się dobrze.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0