Wybrany wątek opinii
W Malborku dziś rano wszystkie pociągi, nawet te ruszające z Gdyni, były opóźnione o kilkadziesiąt minut. Pendolino na trasie nadrobiło opóźnienie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Ten elbląski dworzec to porażka, nawet jak na takie miasto. Perony gdzie króluje wiatr a nie pociągi, w budynku czynna jedna kasa, sklep z totolotkiem i poczekalnia dla garstki osób - która nie zawsze jest czynna.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0