Wybrany wątek opinii

W Malborku dziś rano wszystkie pociągi, nawet te ruszające z Gdyni, były opóźnione o kilkadziesiąt minut. Pendolino na trasie nadrobiło opóźnienie.
(2026.01.12)
Ten elbląski dworzec to porażka, nawet jak na takie miasto. Perony gdzie króluje wiatr a nie pociągi, w budynku czynna jedna kasa, sklep z totolotkiem i poczekalnia dla garstki osób - która nie zawsze jest czynna.
Smutne (2026.01.12)
Powrót do komentarzy