UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może i żyjesz w absurdzie, ale to twoja wina. A ziemia jest płaska i wszystko można wymodlić, samemu nie trzeba myśleć.
Może i żyjesz w absurdzie, ale to twoja wina. A ziemia jest płaska i wszystko można wymodlić, samemu nie trzeba myśleć.