UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
taka narada owszem ok, ale po raz pierwszy powinna była się odbyć w czasie powodzi latem, kiedy delikatnie mówiąc średnio sobie poradzili kierujący akcją, a drugi raz podczas cofki i pracy służb, dziś to jedynie dobry pijar i widowisko !
taki mamy klimat