UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A starosta elbląski ? A sory. Dla świętej trójcy to nawet premier niezależnie której parti chociaż ten akurat ichniej, to nikt. Dla Romanowskiego i jego sługi, fana Cejrowskiego


Anuluj