UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A starosta elbląski ? A sory. Dla świętej trójcy to nawet premier niezależnie której parti chociaż ten akurat ichniej, to nikt. Dla Romanowskiego i jego sługi, fana Cejrowskiego
A starosta elbląski ? A sory. Dla świętej trójcy to nawet premier niezależnie której parti chociaż ten akurat ichniej, to nikt. Dla Romanowskiego i jego sługi, fana Cejrowskiego