UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
taka narada owszem ok, ale po raz pierwszy powinna była się odbyć w czasie powodzi latem, kiedy delikatnie mówiąc średnio sobie poradzili kierujący akcją, a drugi raz podczas cofki i pracy służb, dziś to jedynie dobry pijar i widowisko !
taki mamy klimat