A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tylko przywodca przyjechal do Elblaga i woda odplynela do zalewu!!! Brawo natura... )
Nie brawo natura a brawo Tusk !
Szopki to miałeś w latach 2015-2023,zapomniałeś?
5 dni po nieistniejącej powodzi, 3 dni po dramacie na S 7 Pan premier raczyl odwiedzić Elbląg i zapytać jak żyjecie... rekcja błyskawiczna... od razu czuje sie bezpieczniej.
Zapomniałeś kto sprzedawał za bezcen np. Lotos i kto zamykał?
jakoś do warszawy musi wrócić, więc o drożność s 7 dziś się nie martwię 🤣
Boisz że ci twoi są rozlczani i stąd to twoje marzenie, o zmianie rządu? Nie ma takiej opcji, rozliczenia są i będą.
Czy misiek zapytał tego Niemca o konkrety typu zniesienie kolejek do specjalistów na NFZ, zmianę dyrekcji szpitala wojewódzkiego, jak i konkretną datę powstania portu morskiego? Czy też misiek nie miał kojones?
Ciekami wodnymi trzeba zajmować się cały rok, a nie jak jest cofka lub pada deszcz. Takie ustawione konferencje/narady są niepoważne.
"Uczciwi nie mają się czego bać".. wiesz czyje to słowa? Więc premier Tusk jako uczciwy nie będzie uciekał jak to uczynili... były wiceminister i minister sprawiedliwości, tak czy nie tak?