157
03.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tylko przywodca przyjechal do Elblaga i woda odplynela do zalewu!!! Brawo natura... )
(2026.01.03)
Nie brawo natura a brawo Tusk !
(2026.01.03)
Szopki to miałeś w latach 2015-2023,zapomniałeś?
(2026.01.03)
5 dni po nieistniejącej powodzi, 3 dni po dramacie na S 7 Pan premier raczyl odwiedzić Elbląg i zapytać jak żyjecie... rekcja błyskawiczna... od razu czuje sie bezpieczniej.
Głos z oddali tłumu (2026.01.03)

info

27  
  13
Zapomniałeś kto sprzedawał za bezcen np. Lotos i kto zamykał?
(2026.01.03)
jakoś do warszawy musi wrócić, więc o drożność s 7 dziś się nie martwię 🤣
okoniowaty (2026.01.03)

info

17  
  6
Boisz że ci twoi są rozlczani i stąd to twoje marzenie, o zmianie rządu? Nie ma takiej opcji, rozliczenia są i będą.
(2026.01.03)
Czy misiek zapytał tego Niemca o konkrety typu zniesienie kolejek do specjalistów na NFZ, zmianę dyrekcji szpitala wojewódzkiego, jak i konkretną datę powstania portu morskiego? Czy też misiek nie miał kojones?
Rehot ropucha (2026.01.03)

info

27  
  13
Ciekami wodnymi trzeba zajmować się cały rok, a nie jak jest cofka lub pada deszcz. Takie ustawione konferencje/narady są niepoważne.
(2026.01.03)

info

22  
  6
"Uczciwi nie mają się czego bać".. wiesz czyje to słowa? Więc premier Tusk jako uczciwy nie będzie uciekał jak to uczynili... były wiceminister i minister sprawiedliwości, tak czy nie tak?
(2026.01.03)