A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"PiS z Konfederacją utworzą rząd" - rząd ZAGŁADY Polski
Tusk kłamał, kłamie i kłamał będzie. On wie co go czeka kiedy PiS z Konfederacją przejmą władzę. Zostanie rozliczony, będzie siedział i nikt nie pozwoli na to by uciekł za granicę
I z czego ty sie cieszysz? Znowu rządy stetryczałego dziada który nie wie o czym mówi? Żenada!
Tusk do dymisji. Chyba Polacy 1 czerwca 2025 jasno ci powiedzieli, że mają Cię dość. A 370 tys. głosów różnicy to nie jest żadna połowa
@Ale szopka- a komu mają wierzyć, jak nie obecnemu premierowi? Może tym, którzy przez lata rządów PiS-u grabili ile się da? Przestańcie siać propagandę o nieudolności obecnego rządu. Trudno jest kierować państwem, jeśli codziennie słyszy się, że jest się najgorszym premierem nie podając żadnych argumentów na tą opinię. Mieszkamy w Europie i tutaj powinniśmy szukać oparcia, Ameryka jest bardzo daleko, ma swoje problemy i nikt nami się nie będzie przejmował, jeśli zdarzy się coś złego. Proszę zobaczyć co zrobili Amerykanie z dawnym Alstomem.
Prognozy nie są przesadnie alarmujące - tak powiedział ten łotr a za kilka godzin mieszkańcy południowej Polski stracili swój dobytek i życie.
Jak można nie wiedzieć kłamstw Morawieckiego, obelg rzucanych przez Prezesa? CzY rzeczywiście większość z nas, to ciemny naród?
Nikt tak wysoko w polityce międzynarodowej nie zaszedł i nikt go nie zmusił do powrotu bo nie musiał ale zrobił to by pomóc Polsce a otrzymał czerwoną kartkę za to że wypowiedział wojnę oszustom nie tylko z PiS ! Obiecane sto postulatów było tylko planem na lata a nie miesiące i wiele by się więcej zmieniło gdyby celowo nie było sterowane. Dla mnie to logiczne a dla innych kłamstwo bo brak racjonalnego myślenia. Ale zastąpiło mózg !
"więcej wkrótce" i "do sprawy wrócimy" jako dwa nowe gatunki dziennikarskie omawiane w semestrze zimowym 2026/2026 na kierunku dziennikarstwo na ANS w Elblągu
W jakim spotkaniu ha ha jak ryżego tu nie było ha ha ha chyba w telewizji go puścili a ci udawali, ze z jim rozmawiali ha ha ha Dobre!!!