Wybrany wątek opinii

Tylko przywodca przyjechal do Elblaga i woda odplynela do zalewu!!! Brawo natura... )
(2026.01.03)
Nie brawo natura a brawo Tusk !
(2026.01.03)
Powrót do komentarzy