UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
5 dni po nieistniejącej powodzi, 3 dni po dramacie na S 7 Pan premier raczyl odwiedzić Elbląg i zapytać jak żyjecie... rekcja błyskawiczna... od razu czuje sie bezpieczniej.
Głos z oddali tłumu
5 dni po nieistniejącej powodzi, 3 dni po dramacie na S 7 Pan premier raczyl odwiedzić Elbląg i zapytać jak żyjecie... rekcja błyskawiczna... od razu czuje sie bezpieczniej.
Głos z oddali tłumu