UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

5 dni po nieistniejącej powodzi, 3 dni po dramacie na S 7 Pan premier raczyl odwiedzić Elbląg i zapytać jak żyjecie... rekcja błyskawiczna... od razu czuje sie bezpieczniej.

Głos z oddali tłumu

Anuluj