A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Teraz będzie jeździł na ręcznym.
@Po co komu prawo jazdy. - Raczej nie jest to powód do tego, by się chwalić.
Wszystko to wskazuje na to, że młodzi mężczyźni z niewykształconym do końca mózgiem, nie powinni móc mieć prawka co najmniej do 25 roku życia. A tu 17-latkom szykują.
Odrębną sprawą, na którą już ktoś słusznie zwrócił uwagę jest to, że dużo też zależy od dostępności alkoholu, od chlania po prostu. Koleś w wieku 18 lat, który jest w stanie słabo, ale jednak kierować samochodem i nie leżeć trupem pod stołem, ewidentnie ma już duży problem z alkoholem. Jemu nie powinno się do konca życia pozwolić jeździć, ale rodice też gdzieś dali ciała.
"tyle samo mniej więcej"... Brawo! Mjiszczostfo!
Powinien pójść odsiedzieć za to że wsiadł za kółko po alko. Prosta decyzja
@Po co komu prawo jazdy. - Jak mu w sądzie założą opaskę to taka policja go łatwo namierzy już do końca życia
Dożywotnie zabrane prawko oraz grzywna 500 tys. i pijusów na drogach nie będzie. I niech mi nikt nie mówi, że to nic nie da. A jak siądzie dalej za kierownicę przymusowa odsiadka.
Bo nic nie da, pijusy często nie mają żadnego majątku i tej twojej grzywny nie zapłacą, a inni co tak jeżdżą pewnie też dużo wcześniej przepiszą majątek na inne osoby, tak, aby nikt nie mógł im nic zabrać, to tak jak gadali, że konfiskata samochodów coś da, też pisałem wiele miesięcy wstecz, że nic nie da i że będą jeździć szrotami w cenie max do 5 tys. No i co? Ujawnili dane, że średnia wartość licytowanego pojazdu to około 4 tys. zł i kto wie czy podatnicy nie dopłacają jeszcze do tej całej procedury konfiskaty, bo ktoś musi zapłacić za lawetę, parking, za wycenę pojazdu, koszty rozprawy, organizacji licytacji.