UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bo nic nie da, pijusy często nie mają żadnego majątku i tej twojej grzywny nie zapłacą, a inni co tak jeżdżą pewnie też dużo wcześniej przepiszą majątek na inne osoby, tak, aby nikt nie mógł im nic zabrać, to tak jak gadali, że konfiskata samochodów coś da, też pisałem wiele miesięcy wstecz, że nic nie da i że będą jeździć szrotami w cenie max do 5 tys. No i co? Ujawnili dane, że średnia wartość licytowanego pojazdu to około 4 tys. zł i kto wie czy podatnicy nie dopłacają jeszcze do tej całej procedury konfiskaty, bo ktoś musi zapłacić za lawetę, parking, za wycenę pojazdu, koszty rozprawy, organizacji licytacji.