UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cy ty siebie słyszysz? A kto to przez 8 lat nabijał sobie kieszenie no kto? Nawet 2 tygodniowy rząd - przed Świąteczny - czyż nie tak? A kto z Polek i Polaków niby miał protestować odnośnie TVP no kto? Chyba jednak tylko ci co byli tam zatrudnieni i ich mentorzy, tak czy nie tak?