UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Twoje wywody są na poziomie dna i mułu. Tak za publiczne pieniądze PiS skupiłby i TVN i Polsat bo było blisko. Zakusy na Polsat mieli od dawna też się temat złożył pod siebie. A jak na Sylwestrze w TV Republika niemiecki wokalista krzyczy Polacy ręce do góry robi się nawet śmiesznie :-)