UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cy ty siebie słyszysz? A kto to przez 8 lat nabijał sobie kieszenie no kto? Nawet 2 tygodniowy rząd - przed Świąteczny - czyż nie tak? A kto z Polek i Polaków niby miał protestować odnośnie TVP no kto? Chyba jednak tylko ci co byli tam zatrudnieni i ich mentorzy, tak czy nie tak?