UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Twoje wywody są na poziomie dna i mułu. Tak za publiczne pieniądze PiS skupiłby i TVN i Polsat bo było blisko. Zakusy na Polsat mieli od dawna też się temat złożył pod siebie. A jak na Sylwestrze w TV Republika niemiecki wokalista krzyczy Polacy ręce do góry robi się nawet śmiesznie :-)