A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Jawamwojtaniewybierałem - a gdzie to było podane do wiadomości? a za elblążan się nie wypowiadaj,
@Czy - Większego kretynizmu nie udało się wymyślić ? ! Po zakończeniu betonowania brzegów i pogłąbiania rzeki Elbląg oraz budowy kanału żeglugowego przez Zalew Wiślany takie warunki pogodowe spowodują na Żuławach epickich rozmiarów powódź jakiej nie było od 1945 roku. Na głębszych akwenach układa się wyższa fala i transport wody w kierunku Elbląga będzie o około 30 - 40 % efektywniejszy niż dzisiaj. Efekt końcowy będzie taki, że wyleje Drużno. Pragnę przypomnieć przekopowym filozofom dwa istotne fakty: powódź na Żuławach to topiel ( wodę trzeba wypompować ) i fakt drugi: Żuławy to ponad 20% produkcji rolnej kraju nadwiślańskiego. Będzie zajefajnie. Jakby tego było mało to bagna i szuwary mają takie problemy w najgłębszym możliwym poważaniu tak za rządów obecnej ekipy jak i boskiego Jarosława K.
To właśnie dzięki PIS Nowakowo śpi spokojnie...
No i co teraz z odwołanym Sylwestrem Panie MISSAN?
... a kto tu widział jakąś POwódź ? Sztaby zebrania narady obrady.... i ile teraz ta powódź będzie nas kosztować ? POwódź której nie było. Tak się bierze publiczne pieniądze zgodnie z prawem.
@Klucha - Nic tylko się bawić na Sylwestra z 2ką na kiblu.
@Jawamwojtaniewybierałem - zwróćcie uwagę że ten osobnik chętnie wstawia ruskie zwroty i określenia!przypadek-nie sadzę?
@Jawamwojtaniewybierałem - coraz więcej elblążan czyli ty i kto jeszcze?propisowski propagandzisto
@Czy - Mam nadzieję że to napisane w formie żartu bo jeśli na serio to gratuluję znajomości zasad fizyki.
Był wtedy na wagarach pod budką z piwem - wybacz mu