Wybrany wątek opinii

No i co teraz z odwołanym Sylwestrem Panie MISSAN?
Klucha (2025.12.31)
@Klucha - Nic tylko się bawić na Sylwestra z 2ką na kiblu.
(2025.12.31)
Powrót do komentarzy