UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Czy - Mam nadzieję że to napisane w formie żartu bo jeśli na serio to gratuluję znajomości zasad fizyki.
Elblążanin 25
@Czy - Mam nadzieję że to napisane w formie żartu bo jeśli na serio to gratuluję znajomości zasad fizyki.
Elblążanin 25