Wybrany wątek opinii
Gdyby PiS pogłębił tor wodny do samego Elbląga o dwa metry to woda by była o dwa metry niżej i stan powodziowy ani cofka by nie groziła.
Do moderacji
Odpowiedz
24
35
@Czy - No tak to nie działa ….. 😅
Do moderacji
Odpowiedz
16
1
@Czy - "Gdyby PiS pogłębił tor wodny do samego Elbląga" - Mądralo - Szkoła podstawowa - fizyka - naczynia połączone i ich poziomy się kłaniają. No ale nie byłeś pewnie tego dnia w szkole. Ale proszę nie pisz już więcej, bo jednak wstyd.
Do moderacji
Odpowiedz
25
8
@Czy - Gdyby nie przeszkadzano PiSowi to port pewnie byłby w budowie a rzeka sukcesywnie pogłębiana ale jak się buntuje bo pewnie chodziło o koryto to będzie g... a nie port.
Do moderacji
Odpowiedz
17
17
@Czy - Ale cap z Ciebie
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
@Czy - Większego kretynizmu nie udało się wymyślić ? ! Po zakończeniu betonowania brzegów i pogłąbiania rzeki Elbląg oraz budowy kanału żeglugowego przez Zalew Wiślany takie warunki pogodowe spowodują na Żuławach epickich rozmiarów powódź jakiej nie było od 1945 roku. Na głębszych akwenach układa się wyższa fala i transport wody w kierunku Elbląga będzie o około 30 - 40 % efektywniejszy niż dzisiaj. Efekt końcowy będzie taki, że wyleje Drużno. Pragnę przypomnieć przekopowym filozofom dwa istotne fakty: powódź na Żuławach to topiel ( wodę trzeba wypompować ) i fakt drugi: Żuławy to ponad 20% produkcji rolnej kraju nadwiślańskiego. Będzie zajefajnie. Jakby tego było mało to bagna i szuwary mają takie problemy w najgłębszym możliwym poważaniu tak za rządów obecnej ekipy jak i boskiego Jarosława K.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
@Czy - Mam nadzieję że to napisane w formie żartu bo jeśli na serio to gratuluję znajomości zasad fizyki.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Był wtedy na wagarach pod budką z piwem - wybacz mu
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Pan Profesor po podstawówce ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Fan Jarosława K. - kolejna inwestycja to zapora sluzowa na kanale jak w Dani :) Kaczor niech płaci !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0