UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Czy - Większego kretynizmu nie udało się wymyślić ? ! Po zakończeniu betonowania brzegów i pogłąbiania rzeki Elbląg oraz budowy kanału żeglugowego przez Zalew Wiślany takie warunki pogodowe spowodują na Żuławach epickich rozmiarów powódź jakiej nie było od 1945 roku. Na głębszych akwenach układa się wyższa fala i transport wody w kierunku Elbląga będzie o około 30 - 40 % efektywniejszy niż dzisiaj. Efekt końcowy będzie taki, że wyleje Drużno. Pragnę przypomnieć przekopowym filozofom dwa istotne fakty: powódź na Żuławach to topiel ( wodę trzeba wypompować ) i fakt drugi: Żuławy to ponad 20% produkcji rolnej kraju nadwiślańskiego. Będzie zajefajnie. Jakby tego było mało to bagna i szuwary mają takie problemy w najgłębszym możliwym poważaniu tak za rządów obecnej ekipy jak i boskiego Jarosława K.

Fan Jarosława K.