UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale jak? Jarosław wyborców KO nazywa Niemcami. To jak? Polak z Niemcem mają się już nie kłócić? To nie przejdzie tak jak Batyr z Tuskiem się okładają na okrągło. Ja tam wolę Niemcy i z chęcią chcę do zachodu jakby Polskę mieli dzielić to Elbląg do Niemiec jednak proszę.


Anuluj