UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo DZIĘKUJĘ za życzenia noworoczne, za Waszą szeroką działalność informacyjną z życia Elbląga i ja też Szanownej Redakcji życzę w Nowym 2026 roku wszelkiego DOBRA i dalszych sukcesów w szczytnej działalności.

stały czytelnik

Anuluj