UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo DZIĘKUJĘ za życzenia noworoczne, za Waszą szeroką działalność informacyjną z życia Elbląga i ja też Szanownej Redakcji życzę w Nowym 2026 roku wszelkiego DOBRA i dalszych sukcesów w szczytnej działalności.
stały czytelnik