UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale jak? Jarosław wyborców KO nazywa Niemcami. To jak? Polak z Niemcem mają się już nie kłócić? To nie przejdzie tak jak Batyr z Tuskiem się okładają na okrągło. Ja tam wolę Niemcy i z chęcią chcę do zachodu jakby Polskę mieli dzielić to Elbląg do Niemiec jednak proszę.