61
04.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie wierzcie... miło być
@jaja jak berety - Hmmm, to może innego "szatana" zaproponuję: Leszek Sykulski :) Mam nadzieję, że zaspokoiłam ciekawość.
Medium (2026.01.05)
@U nich bez zmian - Spokojnie, w konfesjonale znajdÄ… lepszego... krzywdziciela.
Medium (2026.01.05)
@Hipokryci z pis - Kiedy się nie wyzwolimy spod watykanskich łańcuchów ? Kiedy przestaniemy płacić haracz? W tym kraju nawet ateista musi płacić na kościół
Haracz na Watykan (2026.01.05)
@U nich bez zmian - Idźcie i dziękujcie Panu że was wysłuchał
Oto tajemnica wiary (2026.01.05)
@Rehot ropucha - chyba śnicie towarzyszu polexit
Rufus (2026.01.05)
A może dla Boga i siebie. Są jeszcze tacy co wierzą. Widać tolerancję i kulturę tzn. elyt.
bra (2026.01.05)
Jeżeli ktoś organizuje z potrzeby serca, to nie jest potrzeba krytyki lecz spokojne przyjęcie faktu iż komuś się chce coś robić w tym śpiącym zgryżliwym miasteczku ! Zycie to nie tylko krytykanctwo i cwaniactwo lecz także nieodpłatna praca czy wysiłek na rzecz ludzi. Pomyśl co Tobie się udało zrobić na rzecz Elbląga czy Elblążan.
bez podpisu (2026.01.05)

info

3  
  0
@Oto tajemnica wiary - Nie mam nic do wiary. Denerwują mnie faryzeusze w wierze, polityce i w życiu!
akuku (2026.01.05)
Kogo nie interesuje jego sprawa, niech nie przeszkadza innym !
(2026.01.06)

info

3  
  0