A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie wierzcie... miło być
@jaja jak berety - Hmmm, to może innego "szatana" zaproponuję: Leszek Sykulski :) Mam nadzieję, że zaspokoiłam ciekawość.
@U nich bez zmian - Spokojnie, w konfesjonale znajdÄ… lepszego... krzywdziciela.
@Rehot ropucha - chyba śnicie towarzyszu polexit
A może dla Boga i siebie. Są jeszcze tacy co wierzą. Widać tolerancję i kulturę tzn. elyt.
Jeżeli ktoś organizuje z potrzeby serca, to nie jest potrzeba krytyki lecz spokojne przyjęcie faktu iż komuś się chce coś robić w tym śpiącym zgryżliwym miasteczku ! Zycie to nie tylko krytykanctwo i cwaniactwo lecz także nieodpłatna praca czy wysiłek na rzecz ludzi. Pomyśl co Tobie się udało zrobić na rzecz Elbląga czy Elblążan.
@Oto tajemnica wiary - Nie mam nic do wiary. Denerwują mnie faryzeusze w wierze, polityce i w życiu!
Kogo nie interesuje jego sprawa, niech nie przeszkadza innym !