61
04.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Medium - Ty jesteś zdemonizowany szatan Ci odpalił jakiś film i już siedzisz w jego sidłach.
jaja jak berety (2026.01.04)
Zamiast koni niech księży na kolanach idą całą trasę jako pokuta !
(2026.01.04)

info

8  
  4
Powiadają że w relacjach damsko- męskich zawsze tak się dzieje, że gdy ona mięknie, on twardnieje. Ludzie młodzi są coraz głupsi to widać na każdym kroku za kilka lat będziemy używać tylko obszarów mózgu odpowiadających za jedzenie i wydalanie pod warunkiem że będziemy mieć jakiekolwiek zdolności do zarabiania na to jedzenie. Ludzie którzy używają AI do najprostszych rzeczy zatracają zdolność logicznego myślenia w szkołach książki zastępuje się tabletami gdzie nie uzyskujemy wiedzy tylko odpowiedzi na pytania.
(2026.01.04)

info

3  
  3
Jak pięknie cenzurujecie komentarze. Demokracja i wolność wypowiedzi nie działa w obecnych czasach.
Zniesmaczony elblong (2026.01.04)
Kolejny głupi mądry lewak
@Zniesmaczony elblong - Zniesmaczony elblong - nie podszywaj siÄ™ trollu pod ElblÄ…g, pikuÅ› jesteÅ› boocie
Będzie mróz i będzie wiał wiatr, misiek to odwoła a gdzieś w maju elblążanie odwołają miśka.
Rehot ropucha (2026.01.04)
na pewno z Dąbrowy Górniczej?
ciekawski (2026.01.04)
@Rehot ropucha - Jak będzie mróz to płaz nie przetrwa do maja, bez odwołania.
@U nich bez zmian - Ksiundz może, bo ksiundz to czasem pedzio, lekarz, psychiatra, urząd skarbowy, powiernik niebios I zagubionych, skarbonka boska o biednych troska- taki wszystko może a czy naprawdę pomoże? - chcie to wierzcie, chcecie niewierzcie, ja już mam spokój nareszcie, wreszcie. i już niczego Tobie nie bronię. Kminie swe sprawy w kiblu na tronie.