Wybrany wątek opinii

Nic pewnego - jak będzie mocno wiało impreza zostanie odwołana...
(2026.01.01)
Orszak będzie szedł bez względu na pogodę. Alleluja i do przodu.
Uczestnik (2026.01.01)
Na złość panu prezydentowi Elbląga orszak dla niektórych sześciu króli z suwerenem PiSowskim przejdzie choćby potop.
(2026.01.01)
@Uczestnik - Oj tak dla Rydzyka wszystko! Alleluja i do przodu.
(2026.01.01)
A może dla Boga i siebie. Są jeszcze tacy co wierzą. Widać tolerancję i kulturę tzn. elyt.
bra (2026.01.05)
Powrót do komentarzy