Wybrany wątek opinii
Nic pewnego - jak będzie mocno wiało impreza zostanie odwołana...
Do moderacji
Odpowiedz
24
19
Orszak będzie szedł bez względu na pogodę. Alleluja i do przodu.
Do moderacji
Odpowiedz
28
21
Na złość panu prezydentowi Elbląga orszak dla niektórych sześciu króli z suwerenem PiSowskim przejdzie choćby potop.
Do moderacji
Odpowiedz
18
25
@Uczestnik - Oj tak dla Rydzyka wszystko! Alleluja i do przodu.
Do moderacji
Odpowiedz
29
18
A może dla Boga i siebie. Są jeszcze tacy co wierzą. Widać tolerancję i kulturę tzn. elyt.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0