UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli ktoś organizuje z potrzeby serca, to nie jest potrzeba krytyki lecz spokojne przyjęcie faktu iż komuś się chce coś robić w tym śpiącym zgryżliwym miasteczku ! Zycie to nie tylko krytykanctwo i cwaniactwo lecz także nieodpłatna praca czy wysiłek na rzecz ludzi. Pomyśl co Tobie się udało zrobić na rzecz Elbląga czy Elblążan.

bez podpisu

Anuluj