UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeżeli ktoś organizuje z potrzeby serca, to nie jest potrzeba krytyki lecz spokojne przyjęcie faktu iż komuś się chce coś robić w tym śpiącym zgryżliwym miasteczku ! Zycie to nie tylko krytykanctwo i cwaniactwo lecz także nieodpłatna praca czy wysiłek na rzecz ludzi. Pomyśl co Tobie się udało zrobić na rzecz Elbląga czy Elblążan.
bez podpisu