UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Hipokryci z pis - Kiedy się nie wyzwolimy spod watykanskich łańcuchów ? Kiedy przestaniemy płacić haracz? W tym kraju nawet ateista musi płacić na kościół

Haracz na Watykan

Anuluj