UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Hipokryci z pis - Kiedy się nie wyzwolimy spod watykanskich łańcuchów ? Kiedy przestaniemy płacić haracz? W tym kraju nawet ateista musi płacić na kościół
Haracz na Watykan
@Hipokryci z pis - Kiedy się nie wyzwolimy spod watykanskich łańcuchów ? Kiedy przestaniemy płacić haracz? W tym kraju nawet ateista musi płacić na kościół
Haracz na Watykan