Orszak Trzech Króli powraca do Elbląga

61
04.01.2026
Już 6 stycznia 2026 r. zapraszamy mieszkańców Elbląga i gości do wspólnego przeżywania Uroczystości Objawienia Pańskiego podczas Orszaku Trzech Króli! To radosne, barwne wydarzenie, które łączy pokolenia , pełne kolęd, symboliki, wspólnoty i dobrej energii.

Wyjdźmy razem na ulice miasta, by dać świadectwo wiary, tradycji i jedności. Będą:

- kolędy,

- Trzej Królowie,

- wspólne kolędowanie i świętowanie,

 

To wydarzenie dla całych rodzin. Zachęcamy do przebrania się w stroje orszakowe i aktywnego udziału, niech Elbląg rozbłyśnie radością!

 

6 stycznia 2026, 13, plac Jagiellończyka w Elblągu

 

Bądźcie z nami i wyruszcie w drogę za Gwiazdą!

inf. organizatora

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nic pewnego - jak będzie mocno wiało impreza zostanie odwołana...
(2026.01.01)
Orszak będzie szedł bez względu na pogodę. Alleluja i do przodu.
Uczestnik (2026.01.01)
Na złość panu prezydentowi Elbląga orszak dla niektórych sześciu króli z suwerenem PiSowskim przejdzie choćby potop.
(2026.01.01)
@Uczestnik - Oj tak dla Rydzyka wszystko! Alleluja i do przodu.
(2026.01.01)
Ale wiecie ale wiecie ale wiecie, że to religia w czystej postaci? portel jak rasowa k.. gdzie widzi piniądz tam nadstawi? Ale o co chodzi? Gdzie mój psychiatra?
Chyba tez szuka pomocy jak to psychiatra.
... - a jak będzie peowska cofka to orszak też pójdzie - przejdzie ?
(2026.01.01)

info

6  
  30
Fascynują mnie te sługi tuska. Skoro w kraju totalny syf bo troszku śniegu spadło, bieda, znowu brak perspektyw, nic się nie opłaca, jak to za tuska to ludzi znowu zachęcają do wiary... A ludzie jak te be, be, be, be, a może orszak od razu pójdzie po tych powskich leni?
(2026.01.01)
gusła i zabobony
(2026.01.01)

info

31  
  26
Sam se pójdz ale te lenie pisowskie to mają wywalone i nigdzie nie pójdą.
(2026.01.01)