Orszak Trzech Króli powraca do Elbląga
Już 6 stycznia 2026 r. zapraszamy mieszkańców Elbląga i gości do wspólnego przeżywania Uroczystości Objawienia Pańskiego podczas Orszaku Trzech Króli! To radosne, barwne wydarzenie, które łączy pokolenia , pełne kolęd, symboliki, wspólnoty i dobrej energii.